Kartáč 63-0,30 mm stopkový hrnkový konický vlnitý
| Kód: | 10630131 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 34,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 63 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200356 |
| Katalog: | BL97057 |
| Cena bez DPH: | 116,40 Kč |
| Cena s DPH | 140,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 86,53 Kč |
| Cena s DPH | 104,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 222,25 Kč |
| Cena s DPH | 268,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,11 Kč |
| Cena s DPH | 50,95 Kč |