Kartáč 75-0,30-6 mm hrnkový konický stopkový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630087 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 73,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,15 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát mosazný |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 4 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.138 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715500074 |
| Katalog: | 040008 |
| Cena bez DPH: | 222,25 Kč |
| Cena s DPH | 268,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 164,55 Kč |
| Cena s DPH | 199,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 143,07 Kč |
| Cena s DPH | 173,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 86,53 Kč |
| Cena s DPH | 104,70 Kč |