Kartáč 75-0,30 mm stopkový hrnkový konický vlnitý
| Kód: | 10630132 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 39,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,49 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200363 |
| Katalog: | BL97058 |
| Cena bez DPH: | 98,40 Kč |
| Cena s DPH | 119,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,93 Kč |
| Cena s DPH | 41,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,15 Kč |
| Cena s DPH | 182,89 Kč |