Fíbr 180x22,23 P 36+ 1187C INOX
| Kód: | 10380152 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 149,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | cubitron III |
| Řada: | CUBITRON III |
| Typ: | 1187C |
| Max. otáčky: | 10 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100309795 |
| Cena bez DPH: | 102,96 Kč |
| Cena s DPH | 124,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,75 Kč |
| Cena s DPH | 10,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,67 Kč |
| Cena s DPH | 22,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,98 Kč |
| Cena s DPH | 32,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,83 Kč |
| Cena s DPH | 83,29 Kč |