Unašeč 30x30-6 STZY stopka, tvrdý
| Kód: | 90020085 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 187,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | 30 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Řada: | STZY |
| Max. otáčky: | 19 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.062 kg |
| EAN: | 4027497023295 |
| Katalog: | A2500030306 |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,62 Kč |
| Cena s DPH | 28,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,62 Kč |
| Cena s DPH | 28,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,62 Kč |
| Cena s DPH | 28,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,68 Kč |
| Cena s DPH | 33,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,44 Kč |
| Cena s DPH | 305,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 062,39 Kč |
| Cena s DPH | 6 125,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,09 Kč |
| Cena s DPH | 142,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,92 Kč |
| Cena s DPH | 71,29 Kč |