Kartáč 100-0,30 M14 miskový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630038 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,23 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Upínání: | M14 |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | miskový |
| Max. otáčky: | 12500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012009 |
| Katalog: | 22001 |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,12 Kč |
| Cena s DPH | 26,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,36 Kč |
| Cena s DPH | 24,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,19 Kč |
| Cena s DPH | 20,80 Kč |