Kartáč 12-0,30 koncový stopkový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630055 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 20,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,19 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,88 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,73 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 12 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012177 |
| Katalog: | 22018 |
| Cena bez DPH: | 267,49 Kč |
| Cena s DPH | 323,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,82 Kč |
| Cena s DPH | 216,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,80 Kč |
| Cena s DPH | 39,69 Kč |