Kartáč 17-0,30 koncový stopkový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630056 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 24,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,47 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 17 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012184 |
| Katalog: | 22019 |
| Cena bez DPH: | 137,65 Kč |
| Cena s DPH | 166,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,96 Kč |
| Cena s DPH | 61,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,49 Kč |
| Cena s DPH | 323,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 227,89 Kč |
| Cena s DPH | 275,75 Kč |