Kartáč 75-0,50 stopkový cop.
| Kód: | 10630060 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 73,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | rotační |
| Max. otáčky: | 20000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012221 |
| Katalog: | 22023 |
| Cena bez DPH: | 71,44 Kč |
| Cena s DPH | 86,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,60 Kč |
| Cena s DPH | 49,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,88 Kč |
| Cena s DPH | 78,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,57 Kč |
| Cena s DPH | 28,52 Kč |