Kartáč 75-0,50 stopkový miskový cop.
| Kód: | 10630062 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 74,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,17 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 12 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | miskový |
| Max. otáčky: | 15000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012245 |
| Katalog: | 22025 |
| Cena bez DPH: | 53,69 Kč |
| Cena s DPH | 64,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,44 Kč |
| Cena s DPH | 86,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 143,07 Kč |
| Cena s DPH | 173,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,64 Kč |
| Cena s DPH | 90,32 Kč |