Kartáč okružní 75, nylonový, stopka
| Kód: | 10630149 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 75,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,66 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200578 |
| Katalog: | BL97275 |
| Cena bez DPH: | 206,84 Kč |
| Cena s DPH | 250,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,81 Kč |
| Cena s DPH | 48,17 Kč |