Lamelový kotouč 115 x 22,23 P 100 talířový
| Kód: | 10090350 |
| Cena s DPH: | 23,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 100 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8590804049562 |
| Katalog: | 21783 |
| Cena bez DPH: | 117,47 Kč |
| Cena s DPH | 142,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,67 Kč |
| Cena s DPH | 97,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,21 Kč |
| Cena s DPH | 72,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,26 Kč |
| Cena s DPH | 238,69 Kč |