Lamelový brusný kotouč 115 x 22,23 P 60 SLTR BASE-X ZK
| Kód: | 10090448 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 53,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,38 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR BASE-X ZK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497117277 |
| Katalog: | A27181150601535 |
| Cena bez DPH: | 107,16 Kč |
| Cena s DPH | 129,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,36 Kč |
| Cena s DPH | 83,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,72 Kč |
| Cena s DPH | 58,95 Kč |