Lamelový brusný kotouč 115 x M14 P 40 SLTFLEX CERAMIC
| Kód: | 10090381 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 250,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | M14 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTFLEX CERAMIC |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, titan, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497550579 |
| Katalog: | A272711504070 |
| Cena bez DPH: | 42,24 Kč |
| Cena s DPH | 51,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,74 Kč |
| Cena s DPH | 154,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |