Lamelový kotouč 115x22,23 P 40 SMT 926 SPECIAL
| Kód: | 10090340 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 76,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,26 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,69 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SMT 926 SPECIAL |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855203857 |
| Katalog: | 321703 |
| Cena bez DPH: | 61,62 Kč |
| Cena s DPH | 74,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,56 Kč |
| Cena s DPH | 105,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,43 Kč |
| Cena s DPH | 35,61 Kč |