Lamelový kotouč 125x22,23 NK 40 SLTR talířový
| Kód: | 10090159 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,45 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR NK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.102 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez,ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497026432 |
| Katalog: | A27181250401400 |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,29 Kč |
| Cena s DPH | 146,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,55 Kč |
| Cena s DPH | 149,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,21 Kč |
| Cena s DPH | 72,86 Kč |