Kartáč 200x25,0x25,4 P 220 BRISTLE červený
| Kód: | 10630012 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 3 486,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 881,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 149,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 123,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Šířka: | 25,0 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Hrubost: | 220 |
| Upínání: | 25,4 |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | kartáč BRISTLE červený |
| Typ: | typ C |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.265 kg |
| Použití podle materiálu: | na nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 48011330846 |
| Katalog: | 7100138335 |
| Cena bez DPH: | 61,64 Kč |
| Cena s DPH | 74,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,71 Kč |
| Cena s DPH | 26,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,12 Kč |
| Cena s DPH | 140,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |