Kartáč 200x25,0x25,4 P 80 BRISTLE žlutý
| Kód: | 10630010 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 4 403,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 639,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 186,91 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 154,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Šířka: | 25,0 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Řada: | Kartáč BRISTLE žlutý |
| Typ: | C |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.265 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 48011331294 |
| Katalog: | 7100138337 |
| Cena bez DPH: | 98,40 Kč |
| Cena s DPH | 119,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,49 Kč |
| Cena s DPH | 39,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,21 Kč |
| Cena s DPH | 122,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,89 Kč |
| Cena s DPH | 90,62 Kč |