Lamelový kotouč 115x22,23 CERAMICAD 40 SLTR INOX talířový
| Kód: | 10090207 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 127,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR CERAMICAD |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.092 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A67231150401466 |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,46 Kč |
| Cena s DPH | 248,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,84 Kč |
| Cena s DPH | 120,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,08 Kč |
| Cena s DPH | 81,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,33 Kč |
| Cena s DPH | 23,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,40 Kč |
| Cena s DPH | 60,98 Kč |