Lamelový kotouč 150x22,23 P 60 LSZ F3 ALPHAline
| Kód: | 10090252 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 93,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Řada: | LSZ F3 ALPHAline |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890127490 |
| Katalog: | 211693 |
| Cena bez DPH: | 65,20 Kč |
| Cena s DPH | 78,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,13 Kč |
| Cena s DPH | 29,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,27 Kč |
| Cena s DPH | 145,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |