Lamelový kotouč 125x22,23 CERAMIC3P 36 SLTT INOX talířový
| Kód: | 10090212 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 239,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,57 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 36 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | ocel |
| Řada: | SLTR CERAMIC3P |
| Tvar: | rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.175 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A67201250360085 |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,90 Kč |
| Cena s DPH | 182,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,72 Kč |
| Cena s DPH | 58,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,64 Kč |
| Cena s DPH | 122,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,96 Kč |
| Cena s DPH | 171,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |