Lamelový kotouč 125x22,23 CERAMICAD 60 SLTR INOX talířový
| Kód: | 10090209 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 145,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,17 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR CERAMICAD |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.099 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A67231250601466 |
| Cena bez DPH: | 185,07 Kč |
| Cena s DPH | 223,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 124,63 Kč |
| Cena s DPH | 150,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,16 Kč |
| Cena s DPH | 162,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,12 Kč |
| Cena s DPH | 302,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,23 Kč |
| Cena s DPH | 236,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,61 Kč |
| Cena s DPH | 184,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,48 Kč |
| Cena s DPH | 76,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,40 Kč |
| Cena s DPH | 60,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,47 Kč |
| Cena s DPH | 142,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,29 Kč |
| Cena s DPH | 65,69 Kč |