Lamelový kotouč 180x22,23 P 60 LSZ F2 ALPHAline
| Kód: | 10090277 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 171,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,08 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Řada: | LSZ F2 ALPHAline |
| Tvar: | rovný |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890090107 |
| Katalog: | 209508 |
| Cena bez DPH: | 116,37 Kč |
| Cena s DPH | 140,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,54 Kč |
| Cena s DPH | 87,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 86,21 Kč |
| Cena s DPH | 104,32 Kč |