Brusný pás 13x457 P 40 777F
| Kód: | 10450154 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 24,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Délka: | 457 mm |
| Šířka: | 13 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | cubitron |
| Podklad: | polyester |
| Řada: | 777F |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 10450154 |
| Cena bez DPH: | 13,44 Kč |
| Cena s DPH | 16,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,32 Kč |
| Cena s DPH | 19,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,60 Kč |
| Cena s DPH | 16,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,32 Kč |
| Cena s DPH | 39,11 Kč |