Pás brusné rouno 30x533 SCOTCH BRITE COARSE
| Kód: | 10460125 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 82,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Délka: | 533 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Hrubost: | coarse |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | SCOTCH BRITE |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 10460125 |
| Cena bez DPH: | 24,36 Kč |
| Cena s DPH | 29,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 033,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 250,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,64 Kč |
| Cena s DPH | 21,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,44 Kč |
| Cena s DPH | 16,26 Kč |