Pás brusné rouno 13x610 S2238 RAPID PRIP MEDIUM
| Kód: | 10460243 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 58,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Délka: | 610 mm |
| Šířka: | 13 mm |
| Hrubost: | medium |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | RAPID PREP |
| Typ: | S2238 |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479624339 |
| Katalog: | 63642536129 |
| Cena bez DPH: | 22,68 Kč |
| Cena s DPH | 27,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,04 Kč |
| Cena s DPH | 31,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,96 Kč |
| Cena s DPH | 19,31 Kč |