Nylonový kartáč pr. 75 mm, hrnkový, stopkový
| Kód: | 10630152 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 97,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,42 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.117 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200608 |
| Katalog: | BL97375 |
| Cena bez DPH: | 189,64 Kč |
| Cena s DPH | 229,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,72 Kč |
| Cena s DPH | 179,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,69 Kč |
| Cena s DPH | 101,27 Kč |