Podložka 125-6 SZ do vrtačky
| Kód: | 90020023 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 94,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 11 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590804012474 |
| Katalog: | 22042 |
| Cena bez DPH: | 6,81 Kč |
| Cena s DPH | 8,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,28 Kč |
| Cena s DPH | 7,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 4,36 Kč |
| Cena s DPH | 5,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,06 Kč |
| Cena s DPH | 7,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,75 Kč |
| Cena s DPH | 8,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 5,17 Kč |
| Cena s DPH | 6,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,76 Kč |
| Cena s DPH | 8,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,33 Kč |
| Cena s DPH | 7,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 7,33 Kč |
| Cena s DPH | 8,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,24 Kč |
| Cena s DPH | 9,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,81 Kč |
| Cena s DPH | 8,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,28 Kč |
| Cena s DPH | 7,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 550,36 Kč |
| Cena s DPH | 3 085,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 104,88 Kč |
| Cena s DPH | 126,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,39 Kč |
| Cena s DPH | 330,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |