Unašeč 60x30-6 STZY stopka, měkký
| Kód: | 90020098 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 1 322,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 093,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 56,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | 60 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Řada: | STZY |
| Max. otáčky: | 4 700 l/min. |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4027497383184 |
| Katalog: | A2502060306 |
| Cena bez DPH: | 180,58 Kč |
| Cena s DPH | 218,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 093,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 322,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,45 Kč |
| Cena s DPH | 488,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |