Unašeč 100x40-8 STZY stopka, měkký
| Kód: | 90020100 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 2 042,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 688,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 87,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 72,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Upínání: | stopka 8 mm |
| Řada: | STZY |
| Max. otáčky: | 2 800 l/min. |
| Hmotnost: | 0.263 kg |
| EAN: | 4027497578795 |
| Katalog: | A2502100408 |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 446,31 Kč |
| Cena s DPH | 540,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,45 Kč |
| Cena s DPH | 488,18 Kč |