Řezný kotouč 115x1,5x22,23 XTK38 PROline
| Kód: | 10050506 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 38,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,66 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XTK38 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890054291 |
| Katalog: | 205706 |
| Cena bez DPH: | 36,85 Kč |
| Cena s DPH | 44,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,48 Kč |
| Cena s DPH | 191,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,98 Kč |
| Cena s DPH | 33,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,64 Kč |
| Cena s DPH | 50,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Cena s DPH | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,07 Kč |
| Cena s DPH | 38,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,85 Kč |
| Cena s DPH | 44,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,36 Kč |
| Cena s DPH | 39,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,75 Kč |
| Cena s DPH | 72,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,56 Kč |
| Cena s DPH | 321,33 Kč |