Řezný kotouč 115x1,0x22,23 A60N RAZOR PLUS ALU
| Kód: | 10050273 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 13,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,39 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A60N |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT115010V980206 |
| Cena bez DPH: | 17,00 Kč |
| Cena s DPH | 20,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,40 Kč |
| Cena s DPH | 27,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,40 Kč |
| Cena s DPH | 27,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,28 Kč |
| Cena s DPH | 14,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,69 Kč |
| Cena s DPH | 95,21 Kč |