Řezný kotouč 115x1,6x22,23 A46TZ SPECIAL
| Kód: | 10050051 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 31,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,93 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 46 TZ Special |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855143696 |
| Katalog: | 187170 |
| Cena bez DPH: | 27,61 Kč |
| Cena s DPH | 33,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,13 Kč |
| Cena s DPH | 64,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,00 Kč |
| Cena s DPH | 13,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,07 Kč |
| Cena s DPH | 29,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,61 Kč |
| Cena s DPH | 26,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,15 Kč |
| Cena s DPH | 44,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,52 Kč |
| Cena s DPH | 79,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,54 Kč |
| Cena s DPH | 40,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,39 Kč |
| Cena s DPH | 92,43 Kč |