Řezný kotouč 125x1,5x22,23 XT77 ALPHAline
| Kód: | 10050549 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 37,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | XT77 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890071052 |
| Katalog: | 208701 |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 9,54 Kč |
| Cena s DPH | 11,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,66 Kč |
| Cena s DPH | 49,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,62 Kč |
| Cena s DPH | 61,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,76 Kč |
| Cena s DPH | 251,39 Kč |