Řezný kotouč 125x1,6x22,23 A30P STARLINE
| Kód: | 10050186 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 12,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STARLINE |
| Typ: | A30P |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442697446 |
| Katalog: | 66252837246 |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,81 Kč |
| Cena s DPH | 21,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,77 Kč |
| Cena s DPH | 15,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,72 Kč |
| Cena s DPH | 14,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,58 Kč |
| Cena s DPH | 26,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,60 Kč |
| Cena s DPH | 67,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Cena s DPH | 40,73 Kč |