Řezný kotouč 125x2,0x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050769 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 103,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,44 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100304000 |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,38 Kč |
| Cena s DPH | 18,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,91 Kč |
| Cena s DPH | 119,68 Kč |