Řezný kotouč 125x2x22,23 FT24 TOPline
| Kód: | 10050632 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | FT24 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.053 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník, bronz, mosaz |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890013267 |
| Katalog: | 202460 |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Cena s DPH | 391,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,24 Kč |
| Cena s DPH | 88,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,40 Kč |
| Cena s DPH | 60,98 Kč |