Řezný kotouč 150x1,2x22,23 A60T THIN CUT
| Kód: | 10050387 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 41,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | THIN CUT |
| Typ: | A60T |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.051 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 8711479332494 |
| Katalog: | 66252832962 |
| Cena bez DPH: | 39,59 Kč |
| Cena s DPH | 47,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,46 Kč |
| Cena s DPH | 19,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,21 Kč |
| Cena s DPH | 34,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,81 Kč |
| Cena s DPH | 42,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Cena s DPH | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,56 Kč |
| Cena s DPH | 12,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,94 Kč |
| Cena s DPH | 65,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |