Řezný kotouč 150x1,2x22,23 A60V MEGA LINE INOX
| Kód: | 10050375 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MEGA LINE INOX |
| Typ: | A60V |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 8711479430138 |
| Katalog: | 66252831582 |
| Cena bez DPH: | 41,47 Kč |
| Cena s DPH | 50,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,46 Kč |
| Cena s DPH | 44,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,21 Kč |
| Cena s DPH | 34,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,46 Kč |
| Cena s DPH | 19,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,35 Kč |
| Cena s DPH | 43,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,97 Kč |
| Cena s DPH | 59,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,48 Kč |
| Cena s DPH | 191,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,56 Kč |
| Cena s DPH | 321,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,29 Kč |
| Cena s DPH | 57,22 Kč |