Řezný kotouč 230x2,5x22,23 A30X RAZOR INOX
| Kód: | 10050285 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 41,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,78 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A30X |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT230025V980201 |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,21 Kč |
| Cena s DPH | 36,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,00 Kč |
| Cena s DPH | 25,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,02 Kč |
| Cena s DPH | 47,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,21 Kč |
| Cena s DPH | 45,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,89 Kč |
| Cena s DPH | 70,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,66 Kč |
| Cena s DPH | 44,36 Kč |