Řezný kotouč 180x1,5x22,23 XTK67 PROline
| Kód: | 10050544 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XTK67 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890055533 |
| Katalog: | 206034 |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,47 Kč |
| Cena s DPH | 21,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 157,68 Kč |
| Cena s DPH | 190,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,85 Kč |
| Cena s DPH | 44,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,34 Kč |
| Cena s DPH | 13,72 Kč |