Řezný kotouč 180x2x22,23 FTK33 PROline
| Kód: | 10050612 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FTK33 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890004944 |
| Katalog: | 200992 |
| Cena bez DPH: | 16,55 Kč |
| Cena s DPH | 20,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,42 Kč |
| Cena s DPH | 50,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Cena s DPH | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,64 Kč |
| Cena s DPH | 75,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,40 Kč |
| Cena s DPH | 60,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,42 Kč |
| Cena s DPH | 36,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |