Řezný kotouč 250x3x32 A24R SUPRA
| Kód: | 10050168 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 164,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,26 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 250 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Řada: | A 24 R Supra |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 7 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.382 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4014855161553 |
| Katalog: | 2465 |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,56 Kč |
| Cena s DPH | 43,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,49 Kč |
| Cena s DPH | 42,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,90 Kč |
| Cena s DPH | 22,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,63 Kč |
| Cena s DPH | 66,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,47 Kč |
| Cena s DPH | 50,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,40 Kč |
| Cena s DPH | 27,11 Kč |