Řezný kotouč 180x3x22,23 A24R SUPRA vydutý
| Kód: | 10050028 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 68,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,43 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 24 R Supra |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4014855162185 |
| Katalog: | 13470 |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,24 Kč |
| Cena s DPH | 95,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,75 Kč |
| Cena s DPH | 72,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,22 Kč |
| Cena s DPH | 70,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,79 Kč |
| Cena s DPH | 60,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,79 Kč |
| Cena s DPH | 60,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,13 Kč |
| Cena s DPH | 123,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,43 Kč |
| Cena s DPH | 68,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,83 Kč |
| Cena s DPH | 48,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,00 Kč |
| Cena s DPH | 25,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,20 Kč |
| Cena s DPH | 37,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,82 Kč |
| Cena s DPH | 34,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,05 Kč |
| Cena s DPH | 35,15 Kč |