Řezný kotouč 115x2,5x22,23 A30Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050289 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 16,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,58 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A30Z |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.057 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT115025V980203 |
| Cena bez DPH: | 40,56 Kč |
| Cena s DPH | 49,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Cena s DPH | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,56 Kč |
| Cena s DPH | 49,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,47 Kč |
| Cena s DPH | 50,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,37 Kč |
| Cena s DPH | 12,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,05 Kč |
| Cena s DPH | 46,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Cena s DPH | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,34 Kč |
| Cena s DPH | 39,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 126,27 Kč |
| Cena s DPH | 152,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 433,88 Kč |
| Cena s DPH | 524,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,25 Kč |
| Cena s DPH | 14,82 Kč |