Řezný kotouč 230x1,9x22,23 XT200 EXTENDED
| Kód: | 10050527 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 172,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 142,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 1,9 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XT200 Extended |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.178 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890096420 |
| Katalog: | 210233 |
| Cena bez DPH: | 73,32 Kč |
| Cena s DPH | 88,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,28 Kč |
| Cena s DPH | 71,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,21 Kč |
| Cena s DPH | 81,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,68 Kč |
| Cena s DPH | 241,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,38 Kč |
| Cena s DPH | 180,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,05 Kč |
| Cena s DPH | 127,11 Kč |