Řezný kotouč 230x1,9x22,23 XT38 PROline
| Kód: | 10050504 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 76,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,47 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 1,9 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XT38 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.173 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890054253 |
| Katalog: | 205702 |
| Cena bez DPH: | 55,28 Kč |
| Cena s DPH | 66,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,25 Kč |
| Cena s DPH | 82,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,47 Kč |
| Cena s DPH | 76,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,04 Kč |
| Cena s DPH | 94,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,23 Kč |
| Cena s DPH | 74,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 142,64 Kč |
| Cena s DPH | 172,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,25 Kč |
| Cena s DPH | 82,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,98 Kč |
| Cena s DPH | 53,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,29 Kč |
| Cena s DPH | 57,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,23 Kč |
| Cena s DPH | 74,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,51 Kč |
| Cena s DPH | 99,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,64 Kč |
| Cena s DPH | 75,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,51 Kč |
| Cena s DPH | 99,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,07 Kč |
| Cena s DPH | 38,81 Kč |