Řezný kotouč 230x2x22,23 A30S ATLAS
| Kód: | 10050211 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,42 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS |
| Typ: | A30S |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157625118652 |
| Katalog: | 66252828881 |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,63 Kč |
| Cena s DPH | 66,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,40 Kč |
| Cena s DPH | 60,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,03 Kč |
| Cena s DPH | 90,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 282,36 Kč |
| Cena s DPH | 341,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 434,82 Kč |
| Cena s DPH | 526,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,45 Kč |
| Cena s DPH | 27,16 Kč |