Řezný kotouč 230x2,0x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050774 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 392,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 324,43 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,66 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.205 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100303998 |
| Cena bez DPH: | 42,02 Kč |
| Cena s DPH | 50,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,05 Kč |
| Cena s DPH | 46,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,28 Kč |
| Cena s DPH | 24,54 Kč |