Řezný kotouč 230x2,5x22,23 A30S VULCAN vydutý
| Kód: | 10050247 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 67,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VULCAN |
| Typ: | A30S |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.233 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442651073 |
| Katalog: | 66252925493 |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Cena s DPH | 69,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,54 Kč |
| Cena s DPH | 85,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,31 Kč |
| Cena s DPH | 178,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,28 Kč |
| Cena s DPH | 71,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 126,27 Kč |
| Cena s DPH | 152,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,37 Kč |
| Cena s DPH | 12,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,54 Kč |
| Cena s DPH | 370,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,61 Kč |
| Cena s DPH | 37,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Cena s DPH | 391,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,21 Kč |
| Cena s DPH | 26,87 Kč |